Каталог / Дом и ремонт / Освещение и электрика / Автоматические выключатели /
Каталог автоматических выключателей
Войти

Автоматические выключатели : где купить

Ваш регион:
Украина
Надави — сравнение цен в интернет-магазинах
Я хочу купить
только автоматические выключатели  любые товары

Подбор по параметрам
Цена
отдо грн.
Производители
Тип
Количество полюсов
Номинальный ток
Характеристика отключения
Отключающая способность

Освещение и электрика
Производители автоматических выключателейАвтоматические выключатели

1...10   11...20   21...30   31...40   41...50   >>  

Сортировка:   по наименованию  по цене

Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 4А Аско Укрем
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 4А Аско Укрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну.
Где купить?
27 грн.
 
Автоматичний вимикач ВА-2012 20А 1п. АскоУкрем
Автоматичний вимикач ВА-2012 20А 1п. використовують для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для необхідних ручних включень і виключень живлення електричного кола. Автоматичний вимикач ВА-2012 20А зібраний в корпусі, що не підтримує горіння, комутаційний струм автоматичного вимикача наближується до 6000А. Автоматичні вимикачі серії ВА-2012 є покращеним аналогом популярної моделі автоматичних вимикачів ВА-2001.
Где купить?
27 грн.
 
Автоматичний вимикач ВА-2000 1р 10А Аско Укрем
Автоматичний вимикач ВА-2000 1р 10А Аско Укрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну. Відповідаю
Где купить?
27 грн.
 
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 6А Аско Укрем
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 6А Аско Укрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну.
Где купить?
27 грн.
 
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 32А Аско Укрем
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 32А Аско Укрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну.
Где купить?
27 грн.
 
Автоматичний вимикач ВА-2012 32А 1п. АскоУкрем
Автоматичний вимикач ВА-2012 32А 1п. використовують для захисту низьковольтних електричних кіл від перевантажень і струмів короткого замикання, а також для необхідних ручних включень і виключень живлення електричного кола. Автоматичний вимикач ВА-2012 32А зібраний в корпусі, що не підтримує горіння, комутаційний струм автоматичного вимикача наближується до 6000А. Автоматичні вимикачі серії ВА-2012 є покращеним аналогом популярної моделі автоматичних вимикачів ВА-2001.
Где купить?
27 грн.
 
Автоматичний вимикач ECO 1р 32А EcoHome
Автоматичний вимикач 1р 32А серії «EcoHome» є обладнанням побутового сегменту, що дозволяє за досить прийнятну ціну отримати високоякісний товар, що відповідає всім вимогам та стандартам якості. Пристрої цієї серії розраховані на струми до 40А і мають характеристику відключення C.
Где купить?
29 грн.
 
Автоматичний вимикач ВА-2006 20А 1п. АскоУкрем
Автоматичний вимикач ВА-2006 20А 1п. – представник серії автоматів від відомої Української марки АскоУкрем. Використовується для захисту електричних мереж від коротких замикань і перевантажень. Ця серія має підвищений електромеханічний ресурс, що дозволяє їх використовувати в місцях з високим розрахунковим струмом короткого замикання, дають змогу здійснити швидкий монтаж на DIN-рейку. Автоматичні вимикачі серії ВА-2006 мають високу надійність та якість за рахунок їх механічної міцності, термостійкої пластмаси та відмінної якості зварювання напайок до основи контакту.
Где купить?
29 грн.
 
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 40А АскоУкрем
Вимикач автоматичний ВА-2010S 1р 40А АскоУкрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну.
Где купить?
29 грн.
 
Автоматичний вимикач ВА-2000 1р 3А Аско Укрем
Автоматичний вимикач ВА-2000 1р 3А Аско Укрем відрізняється підвищеною електричною і механічною стійкістю. Завдяки формі автоматичних вимикачів їх можна використовувати у вже готових електричних установках. Надає можливість включення і виключення електричного кола вручну. Розроблено з метою забезпечення захисту від струмів коротких замикань і перевантажень, а так само для оперативних комутацій електричних ланцюгів. Застосовуються в ввідно - розподільних пристроях громадських і житлових об'єктах. Модульний автоматичний вимикач є обладнанням побутового сегмента, дозволяє отримати високоякісний продукт, що відповідає всім вимогам і стандартам якості, за досить прийнятну ціну. Відповідают
Где купить?
29 грн.
 
1...10   11...20   21...30   31...40   41...50   >>  


© Nadavi, 2005
Перепечатка любых
материалов запрещена
    
Как нам позвонить